KONST / Litografier / Färglitografi 12224140
nr 1222 4140
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, daterad 1981, numrerad 211/360. Motivet: 47x61 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:38:16
500 kr
700 kr
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas